شنبه ۶ام آذر ۱۴۰۰ - Saturday 27th November 2021

شهردار بیدخون طی ارسال پیامی آغاز ماه پر خیر و برکت ربیع الاول را تبریک گفت.

شهردار بیدخون طی ارسال پیامی آغاز ماه پر خیر و برکت ربیع الاول را به امام عصر(عج)، نایب برحقش امام خامنه ای و مسئولان شهرستان عسلویه و مردم فهیم شهر بیدخون تبریک گفت.
🔹متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدای متعال در ماه ربیع الاول،این ماه خجسته، نسیم سحری جان مایه عشق را به گستره خاکیان می فرستد. جوانه های تبسم لب ها را شاداب از طراوت تغزلی دیگر کرده و همگی قدوم نوزادی را که سبب آفرینش است تبریک می گویند که یا محمّد! به جمع خاکیان دوستدارت خوش آمدی!

باید در شکر نعمت‏ عظیم ولادت رسول اکرم(ص) در ماه ربیع الاول کوشش‏ فراوان کرد و رحمت‏ وسیع خداوندی را برای‏ خود فراهم سازیم . تمامی ماه‏ ربیع را غنیمت‏ شمرده ، با توسلات و مناجات خود را از الطاف حق بهره‏ مند سازید .

شکر و سپاس الهی به مناسبت‏ امامت‏ امام عصر(عج) در ماه ربیع الاول، که برای شیعیان مایه کرامات الهی است با وجود اینکه بدی میکنیم ولی ایشان همیشه برای ما دعای خیر می کنند .

حلول ماه ربیع الاول، ماه شادی اهل بیت(ع) بر امام عصر(عج) و نایب برحقش امام خامنه ای (مدظله العالی) ، مسئولین پرتلاش شهرستان بویژه حجت الاسلام و المسلمین هاشمی نژاد امام جمعه عسلویه و مردم متدین بیدخون مبارک باد.

در پناه اهل بیت(ع) باشید.

احسان اکبری
شهردار بیدخون

🖋️روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بیدخون

tecnopolis.org contenteddesigns.org two-fifteen.net yanhongkeji.com sexenvideo.com puul.net blonde milf

پل های ارتباطی شما با شهرداری

سامانه پیام کوتاه : 5000222722

شماره تماس : 37362505-077

آدرس : بلوار شهید سلیمانی شهرداری بیدخون

Template Design:Dima Group